אודות


חברת א.ו.ר גזם בע"מ הוקמה לתת מענה חדשני ויוצא דופן לבעיית הגזם המוניציפאלי. הניידת לטיפול בגזם היא הראשונה והיחידה בעולם. שני השותפים מביאים לחברה ניסיון וידע עשירים בתחום פינוי הפסולת ועבודה מול הרשויות וכן ניסיון מוכח בתחום פיתוח מכונות ומערכות.

אמיר אלון

דור שני לחברת אלון יעקב הובלות בע"מ, חברה המעניקה שירותי פינוי אשפה לרשויות, מוסדות ופרטיים, ובעלת ניסיון של 30 שנים בתחום פינוי האשפה על סוגיה.

בעל תואר ראשון במדעי המדינה, הנדסאי אלקטרוניקה ובעל תעודות מקצועיות בתחומים נוספים.

שותף עם אחיו, יוחאי אלון, בחברת אלון א.י. שירותים, שיווק ומסחר בע"מ, המתמחה במתן פתרונות פינוי אשפה מתקדמים לרשויות ומוסדות. במסגרת קידום הענף חברו משפחת אלון ושרף לקידום הטיפול בגזם, נושא שאינו מקבל כיום מענה הולם.

מוישיק שרף

מהנדס מכונות מאז 1999, בעל משרד שרף הנדסה בע"מ, פעיל איכות הסביבה מאז 2008 ויזם עסקי. מוישיק משלב את התעניינותו בתחום הסביבה עם כישוריו כמהנדס מכונות וכיזם, והוא שפיתח את רעיון הניידת לטיפול בגזם. הרעיון עלה במהלך ניסיונות להפחתת עלויות פינוי הגזם בבת חפר בשנת 2016 על ידי ריסוק במקום ופיזור החומר לחיפוי קרקע. החשיבה הייתה ועודנה שהחומר האורגני בגזם הוא לא פסולת אלא משאב. כפי שביער העלים והענפים המתים נופלים ליד גזע העץ, כך גם החומר האורגני בישוב ראוי שיגיע לאדמת הישוב. תמריץ נוסף לעניין היה ועודנו הפחתת ריסוסי העשבייה ליד בתי התושבים. הרווח כפול, גם לא לשלם על פינוי הגזם אל מחוץ לישוב וגם להנות מפתרון שמונע עשבייה ורעלים בסמוך לבתי תושבים.

alonamir121@gmail.com    אמיר אלון 053-7628554

moishik@saraf-eng.com    054-4522121  מוישיק שרף